Już drugi raz miałem przyjemność testować produkt firmy Saal Digital Polska . Tym razem był to fotoobraz Alu-Dibond który charakteryzuje się:

Bezpośredni druk UV na Dibond

  • Kompozytowa, matowa płyta aluminiowa o grubości 3 mm
  • Wielkość dopasowana na życzenie, co do centymetra
  • Najwyższa rozdzielczość i maksymalna ostrość dzięki 6-kolorowemu drukowi bezpośredniemu UV (CMYK uzupełnione o light magenta i light cyan)
  • Ekstremalnie stabilna, sztywna i odporna na warunki pogodowe
  • Na życzenie z mocowaniem

Z fotoobrazu jestem bardzo zadowolony. Rozmiar jaki wybrałem to 90×30 cm, w przypadku fotoobrazu na Alu-Dibond obraz może mieć dowolne proporcję. W innych produktach mamy narzucone formaty.  Kolorystyka wyszła bardzo dobrze jak na powierzchnie szczotkowanego aluminium, gorzej trochę z ostrością i szczegółami ale i tak jest bardzo dobrze. Mocowanie z tyłu na aluminiowej ramie to bardzo dobre i solidne rozwiązanie. Zapraszam do obejrzenia galerii mojego fotoobrazu. Polecam produkty firmy Saal Digital Polska, następnym razem zdecyduje się jednak na wydruk w innej technologii zapewne będzie to GalleryPrint.

________________________________________________________________________________________________________________

 

Miałem przyjemność współpracować z Saal Digital Polska i brałem udział w testowaniu foto książki. Wcześniej korzystałem z usług innych firm. Do współpracy z Saal Digital Polska przekonałem się po przeczytaniu licznych pozytywnych recenzji w Internecie.

Tak więc od początku. Sam proces tworzenia foto książki w programie od Saal Digital Polska, który pobieramy z ich strony jest bardzo prosty i intuicyjny. Do wyboru są różne szablony, można również tworzyć ją od podstaw po swojemu bez żadnych ograniczeń. Po zrobieniu projektu naszej foto książki przechodzimy do płatności i czekamy. Ja swoją zrobiłem w czwartek po południu a w poniedziałek albo wtorek (nie pamiętam już) kurier dostarczył ją do mnie.

Co do samej foto książki była dobrze zapakowana żaden róg nie był zagnieciony. Wybrałem wersje z miękką matową okładką i błyszczącymi stronami w środku na papierze fotograficznym. Jakość wydruku jaki i kolory są bardzo dobre nie mam tu żadnych zastrzeżeń.

Wszystkim serdecznie polecam korzystanie z usług firmy Saal Digital Polska Ja sam jeszcze nie raz skorzystam z nich usług.

Zapraszam do krótkiej fotorelacji poniżej.